10 Лис
10 листопада 2020

Прийнята делегації від ПЦУ Генеральним консулом України у Стамбулі

Стамбул.
9 листопада 2020 року, Преосвященний єпископ Матфей разом з офіційною делегацією від Православної Церкви України, що прибула з благословення Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнішого Митрополита Епіфанія для участі в рукопокладенні (хіротонії) архімандрита Михаіла - Екзарха Вселенського Патріарха в Україні, в титулярного (вікарного) єпископа Команського, на завершення свого перебування в Республіці Туреччині була люб'язно прийнята Генеральним консулом України у Стамбулі п. Олександром Гаманом з дружиною.
Гості завітали у представництво рідної держави разом з Екзархом Вселенського Патріарха в Україні, Преосвященним єпископом Команським Михаїлом (Аніщенком), з першим візитом після його єпископської хіротонії.
У прийомній залі Консульства гості привітали пана Генерального консула з Днем української писемності та мови, і мали цікаву та змістовну дружню бесіду за кавою.
Сторони обговорили питання перспектив становлення і розвитку Української Церкви, відзначили надзвичайне значення дарування автокефалії нашій Церкві в історії української нації. Також було згадане питання підтримки української громади Стамбула.
На завершення, гості подякували пану Генеральному консулу за щирий прийом та дієву допомогу під час перебування делегації Православної Церкви України в Стамбулі.

Стамбул

Прийняття у консула