25 Тра
25 травня 2019

25 травня 2019 року, у день пам’яті святителя Епіфанія, єпископа Кіпрського, Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійський співслужив Предстоятелю Православної Церкви України Блаженнійшому Митрополиту Епіфанію за Всенічним бдінням та Божественною Літургією у Свято-Михайлівському Золотоверхому монастирі м. Києва.
Богослужіння відбулось з нагоди Дня пам’яті небесного покровителя Предстоятеля.
Його Блаженству співслужив єпископат та духовенства зі всієї України, представники Вселенської Патріархії та монастирів Афону. За богослужінням також молилися викладачі та студенти Київської православної богословської академії.
Владика Матфей особисто вітаючи Митрополита побажав помочі Божої, заступництва небесного покровителя і многих і благих літ.
Детальніше про подію можна дізнатись ТУТ

вітання Предстоятелю

єпископ