14 Тра
14 травня 2017

Преосвященний єпископ Матфей взяв участь у святкуванні дня пам'яті священномученика Макарія

14 травня Православна Церква молитовно почитає день пам'яті священномученика Макарія, митрополита Київського, Галицького і всієї Руси. Також в цей день молитовно відзначили 51 річницю архієрейського служіння Святійшого Патріарха Філарета на Київській кафедрі.
      З нагоди свята, 13-14 травня Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійський з єпископатом Української Православної Церкви Київського патріархату співслужив Святійшому Патріарху Філарету у Володимирському кафедральному соборі м.Київ.
      По завершенні Літургії Предстоятель очолив молебень до священномученика Макарія, перед Його нетлінними і чудотворними мощами.
МНОГІЇ І БЛАГІЇ ЛІТА СВЯТІЙШОМУ ПАТРІАРХУ !!!