25 Тра
25 травня 2017

Преосвященний єпископ Матфей в День Вознесіння Господнього відвідав м.Устилуг

25 травня, православна церква вшановує свято Вознесіння Господнє.
В цей день Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійський з архіпастирським візитом відвідав парафію Вознесіння Господнього м.Устилуг.
      Прихожани та діти радо зустрічали добрими словами,квітами та запашним короваєм свого Архіпастиря.
Після зустрічі, владика Матфей очолив Божественну Літургію в честь храмового свята.
     За Богослужінням Його Преосвященству співслужили: секретар єпархіального управління та міський благочинний прот.Юрій Пилипець,районний благочинний Юрій Зінчук,настоятель храму прот.Юрій Здебський та запрошене духовенство.
Під час Літургії владика звернувся до вірян з проповіддю,в якій розкрив богословський зміст свята Вознесіння Господнього та привітав настоятеля храму от.Юрія і прихожан з престольним празником.
     По завершенні Богослужіння відбувся хресний хід навколо храму під час якого архієрей окропив віруючих святою водою.

Храмове свято в Устилузі