06 Чер
06 червня 2019

Преосвященний єпископ Матфей в День Вознесіння Господнього відвідав м.Устилуг

6 червня 2019 року, у свято Вознесіння Господнього,Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійський з архіпастирським візитом відвідав Свято-Вознесенську парафію м.Устилуг.
З нагоди престольного свята, у місцевому храмі архієрей очолив святкову божественну літургію.
  На церковному подвір’ї прихожани та діти радо зустрічали владику Матфея, та за древньою українською традицією піднесли квіти, хліб-сіль.
      Його Преосвященству співслужили: секретар єпархіального управління, районний благочинний прот. Юрій Зінчук, міський благочинний м. Володимир-Волинського прот. Сергій Місан, настоятель храму прот.Юрій Здебський та запрошене духовенство.
По завершенні літургії владика звернувся до вірян з проповіддю, в якій розкрив богословський зміст свята Вознесіння Господнього і привітав настоятеля, прихожан з престольним празником.
В свою чергу от. Юрій подякував владиці та духовенсту за спільну молитву.
    По завершенні Богослужіння відбувся хресний хід навколо храму.

Архіпастирський візит

М. Устилуг