10 Чер
10 червня 2021

Преосвященний єпископ Матфей в День Вознесіння Господнього відвідав м.Устилуг

10 червня 2021 року Православна Церква святкує Вознесіння на Небеса Господа нашого Ісуса Христа.
  В цей день Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійський з архіпастирським візитом відвідав Свято-Вознесенську парафію м.Устилуг.
      Прихожани радо зустрічали добрими словами, квітами та запашним короваєм свого архіпастиря.
Після зустрічі, владика Матфей у місцевому храмі очолив Божественну літургію в честь престольного свята та 10-ї річниці від дня його освячення й відкриття.
    Його Преосвященству співслужили: секретар єпархіального управління прот. Юрій Зінчук, Оваднівський благочинний Сергій Місан, Любомльський благочинний прот. Віктор Возняк, настоятель храму прот.Юрій Здебський та запрошене духовенство.
Після заамвонної молитви владика звернувся до вірян з проповіддю,в якій розкрив богословський зміст свята Вознесіння Господнього та привітав настоятеля храму от.Юрія й прихожан з престольним празником.
    По завершенні Богослужіння відбувся молебень.

Устилуг

Володимир-Волинське благочиння