03 Лют
03 лютого 2019

Петро-Павлівська громада сіл Вощатин і Янів проголосували за приєдення до Православної Церкви України

3-го лютого 2019 року, Петро-Павлівська громада сіл Вощатин і Янів Володимир-Волинського благочиння, провели парафіяльні збори щодо приєдення до Православної Церкви України.
За проголосувало 46 з 47 учасників зборів. Настоятель храму священик Сергій Музика відмовився переходити разом з громадою.
На збори, щоб провести бесіду з громадою села, прибули священики Московського патріархату Олександр Тарасюк та Олексій Шаран. Однак, люди не дослухалися до аргументів духовенства і майже одноголосно висловилися за перехід громади до Православної церкви України.