07 Кві
07 квітня 2017

Перше святкове Богослужіння у новозбудованому Свято-Духівському соборі м.Нововолинськ

7 квітня, у день свята Благовіщення Пресвятої Богородиці, відбулося перше святкове Богослужіння у новозбудованому Свято-Духівському соборі, який кожнорічно постає у величі та красі в шахтарському місті Нововолинськ.

Святкову Літургію очолив благочинний Нововолинського благочиння, настоятель Свято-Духівського собору митрофорний протоієрей Стефан Фульмес, якому співслужили священнослужителі собору ієрей Іван Боровий та ієрей Владислав Фульмес.

У своєму вітальному слові, протоієрей Стефан зазначив, що Пресвята Богородиці через велике смирення, дівственну чистоту і полум’яніючу любов до Бога стала матір’ю Господа нашого Ісуса Христа і заступницею роду Християнського. Також настоятель привітав усіх присутніх із знаменною подією й подякував благодійникам та парафіянам за жертовну любов до храму Божого.

Перша   літургія у  Свято-Духівському соборі м. Нововолинськ

Перша літургія у Свято-Духівському соборі м. Нововолинськ