03 Лют
03 лютого 2019

Перша Літургія у складі Православної Церкви України в селі Топилище Іваничівського Благочиння

3-го лютого 2019 року, у Неділю 36-у після П’ятидесятниці, з благословення Преосвященного Матфея єпископа Володимир-Волинського і Турійського, благочинний Іваничівського благочиння прот. Ярослав Мельничук звершив візит до Свято-Михайлівської громади с. Топилище, яка нещодавно перейшла разом зі своїм настоятелем з Московського патріархату у Православну Церкву України.
У місцевому храмі була звершенна Літургія, яку очолив благочинний прот, Ярослав у співслужінні: замісника благочинного прот. Андрія Мельничука та настоятеля прот. Сергія Романюка.
Жителі з усьго села зібрались у цей день у своєму храмі. Дуже тепла атмосфера була відчутна під час молитви. Люди зі сльзами на очах раділи почутим молитвам за богослужінням рідною українською мовою.
На запричасному прот. Андрій виголосив проповідь на тему Євангельського читання.
По заамвонній молитві благочинний прот. Ярослав від імені єпископа Матфея і від себе особисто привітав усіх присутніх парафіян і настоятеля храму з приєдненням у канонічну Православну Церкву України.
От. Андрій зачитав УКАЗ про приєднення Свято-Михайлівської громади села Топилище, Іваничівського благочиння до Володимир-Волинської єпархії Православної Церкви України, а настоятелем призначенний прот. Сергій Романюк.
З вітальним словом звернувся до присутніх староста села Олександр Приступа, заступник голови РДА Людмила Войтович та інші.
Зі святковою патріотичною програмою виступили діти недільної школи, зі словами вдячності духовенству були подаровані квіти.
Воскресний день став справжнім святом села радість і любов панувала між людьми.
Насам кінець от. Сергій подякував духовенству за спільну молитву.

с. Топилище

іваничівське благочиння