10 Лют
10 лютого 2019

Перша Літургія у складі Православної Церкви України у с. Вощатин

10-го лютого 2019 року, у Неділю 37-му після П’ятидесятниці,про Закхея, з благословення Преосвященного Матфея єпископа Володимир-Волинського і Турійського, секретар єпархіального управління, районний благочинний прот. Юрій Зінчук звершив візит до Петро-Павлівської громади с. Вощатин, яка нещодавно приєдналась з Московського патріархату у Православну Церкву України.

У місцевому храмі була звершенна Божественна Літургія, яку очолив секретар, прот. Юрій Зінчук у співслужінні єпархіального казначея прот. Бориса Гідзінського.

Жителі з усього села зібрались у цей день у своєму храмі. Дуже тепла атмосфера була відчутна,під час молитви усі раділи почутим молитвам за богослужінням   рідною українською мовою.

По заамвонній молитві отець Юрій від імені єпископа Матфея і від себе особисто привітав усіх присутніх парафіян храму з приєдненням у канонічну Православну Церкву України.

Також був зачитаний УКАЗ про приєднення Петро-Павлівської громади села Вощатин, до Володимир-Волинської єпархії Православної Церкви України, а в.о. настоятеля призначили прот. Бориса Гідзінського.

с. Вощатин

Володимир-Волинське р-н благочиння