18 Тра
18 травня 2017

Паломництва найближчим часом

Паломництва найближчим часом

СЛІДАМИ СТАРОГО ТА НОВОГО ЗАВІТУ ІЗРАЇЛЬ - СВЯТА ЗЕМЛЯ
Чотири країни: Ізраїль, Єгипет, Йорданія, Палестина

17 вересня – 25 вересня 2017 р.

Слова «Свята Земля» наповнені особливим змістом для кожної людини. Пропонуємо Тобі, дорогий прочанине, відвідати чотири країни: Ізраїль, Єгипет, Йорданію та Палестину у складі товариства, очолюваного священиком і провідником групи. Разом молитись і отримати незабутні враження, які залишаються найкращими спогадами в душі кожного прочанина.

1 ДЕНЬ 17/09 – НЕДІЛЯ. О 21:30 годині, зустріч прочан в міжнародному  аеропорту «Бориспіль», початок реєстрації. Виліт до Ізраїлю 23:45 годині.

2 ДЕНЬ 18/09 – ПОНЕДІЛОК. О 03:00 годині приліт в аеропорт “Бен – Гуріон” в Тель-Авіві. Трансфер через пустелю Негев до м.Ейлату. Поселення в готелі на самому березі Червоного моря  в м. Ейлат. Сніданок. Обід. Відпочинок на Червоному морі. Вечеря. Нічліг.

3 ДЕНЬ 19/09 – ВІВТОРОК. Сніданок. Ранковий виїзд на екскурсію в древнє місто Петра (Йорданія) (за бажанням, вартість 250$ з особи). Відпочинок на Червоному морі. Факультативно пропонуємо  відвідати  підводну обсерваторію з її захоплюючими видами морського королівства. Можливість спуститися до океанських глибин у спеціальній субмарині. Відвідання фабрики дорогоцінного каміння. О 13:00 годині – обід. Вечеря. Нічліг. За бажанням сходження на гору Сінай (Єгипет) ( вартість 85$ з особи).

 4 ДЕНЬ 20/09 – СЕРЕДА. Сніданок. Виселення з готелю. Місто Єрихон розташований на дні Йорданської долини в глибокій западині приблизно на 250 метрів нижче рівня світового океану. За даними археологів, це одне з найдавніших міст світу, в ньому виявлені будови, що датуються VIII століттям до Р.Х. Гора спокус – місце  спокуси Ісуса Христа дияволом. Відпочинок на Мертвому морі. Мертве море є безстічним озером, розташованим в Йорданській Рифтовій долині. Узбережжя Мертвого моря — найнижчий суходіл планети. У Ізраїлі немає більш дикої і голої природи, ніж довкола Мертвого моря. Глибина  в північній частині досягає 400 м, в південній- всього 10 м. Вміст солей і мінералів в нім в десятеро більший, ніж в звичайному морі. Кумранські скелі на побережжі Мертвого моря, де було знайдено в печерах фрагменти Старого Завіту. Відвідини фабрики косметики Мертвого моря. Поселення в готелі у м. Єрихоні. Вечеря. Нічліг.

5 ДЕНЬ 21/09 – ЧЕТВЕР. Сніданок. Виселення з готелю. Бетан – місце Хрещення Ісуса Христа в річці Йордан (Ярденіт) – місце омивання паломників у водах Йорданських. Дерево Закхея. Знамените дерево знаходиться в центральній частині Єрихону. «Смоковниця Закхея» являє собою сикомора, має висоту 15 м. при діаметрі крони в 25 м. Переїзд у м.Вифлеєм. Вифлеєм – невелике містечко, зване також містом царя Давида. Сюди прийшла Божа Мати разом з праведним Йосифом для участі в переписі, що проводився в цей час. Тут, в невеликій печері, де знаходилися тільки ясла для корму тварин, здійснилося віщування пророків і "Слово сталося тілом" і Бог народився серед людей. Ми побачимо: Базиліку Різдва Христового, Вифлеємську Зірку, Каплицю ясел. Також відвідаємо  Поле пастушків та Молочний грот. Поселення в готелі у м. Вифлеємі. Вечеря. Нічліг.

6 ДЕНЬ 22/09 – П’ЯТНИЦЯ. О 08:00 годині – Служба Божа (за здоров’я) на полі пастушків в м.Вифлеємі. Виїзд на екскурсію в Єрусалим. Кульмінація програми - Хресна Дорога (Віа Долороза), Храм Гробу Господнього, зійдемо на Голгофу- місце розп'яття і смерті Ісуса Христа. Ви зможете прикластися до каменю Миропомазання і побачити головну святиню християнства – Гріб Господній. Ви побачите світлицю Тайної Вечері на горі Сіон - Дорміціон (Бенедиктинський монастир), Церкву Успіння Божої Матері та Гробницю Давида. Відвідаємо Гефсиманський  сад і Церкву Усіх Націй, гробницю Діви Марії. Церкву. Стіна плачу. Повернення до готелю, вільний час. Вечеря. Нічліг.

7 ДЕНЬ 23/09 – CУБОТА. Сніданок. Виселення з готелю. В цей незабутній день ми познайомимося з найсвятішим для християн містом - Єрусалимом, що є так само святим для іудеїв і мусульман. Оглянемо з Оливної гори це дивовижне місто. Отче Наш, місце Вознесіння Господнього (стопа). Ейн Карем  - старовинне селище неподалік Єрусалиму. За переданням християнської традиції – місце народження Іоана Хрестителя та зустрічі Пресвятої Богородиці і Єлизавети. Найважливішим місцем паломництва у Ейн Карем є церква св. Іоана Хрестителя, нове приміщення якої збудоване наприкінці 19 століття і знаходиться дещо вище від неї. м.Хайфа, яке розкинулося біля Середземного моря на схилах Біблійної гори Кармель. Хайфа була заснована в Римську епоху. Під час походів хрестоносців вона була великим населеним пунктом та середземноморським портом. На горі Кармель базувався орден госпітальєрів-кармелітів, там знаходиться  Храм Святого Іллі. Панорама Бахайських садів. Поселення в готелі «Acco Beach» 4* на самому березі Середземного моря  у м. Акко. Вечеря. Нічліг.

8 ДЕНЬ 24/09 – НЕДІЛЯ. Сніданок. Виїзд на екскурсію у  Назарет. Служба Божа (за здоров’я) в Базиліці Благовіщення Пресвятої Богородиці у м.Назареті. Велика частина життя Ісуса Христа пов'язана з Галілеєю. Тут, в Назареті здійснилося Благовіщення. Пресвятій Богородиці явився архангел Гавриїл, благовістив, що від Неї народиться довгоочікуваний Месія. Тут же, в Назареті, Богонемовля Ісус оселився разом зі Своєю Матір'ю і праведним Йосифом після повернення з Єгипту. Відвідаєм Базиліку Благовіщення, а також церкву Святого Гавриїла, де знаходиться колодязь Діви Марії. Гора Фавор  – місце Преображення Господнього. Поїдемо у невелике містечко  Кана-Галілейська,  де Ісус здійснив перше чудо, перетворив воду на вино.

9 ДЕНЬ 25/09 – ПОНЕДІЛОК. Сніданок, о 12:00 годині виселення з готелю. Гора Блаженств – місце Нагірної проповіді. Галілея,  де Ісус провів усе своє дитинство і юність. Саме у ній прозвучали перші проповіді Христа. Подорожуючи  по Галілеї, паломники переживають євангельські події на тих місцях, де вони відбувалися, слухають слова Христа там, де вони були сказані. Озеро Галілейське (Кінерет), на березі якого  Ісус Христос знаходить собі учнів. За бажанням трапеза на березі Галілейського озера рибою святого Петра (вартість 20 доларів з особи). Яффо – прогулянка по стародавньому місту. Яффо одне  з найколоритніших міст з древньою історією і легендами. О 20:00 годині, прибуття в аеропорт Бен-Гуріон. О 23:55 годині виліт в Україну.

ВАРТІСТЬ ТУРУ : 830 $

У вартість туру входить:                                У вартість туру не входить:
- Авіапереліт  Київ – Тель-Авів – Київ                 - Вхідні білети на екскурсії 22 $ (одноразово)
- Зустріч / проводи в аеропорту                           - Чайові (гіду та водію 32 $ (одноразово)
- Супровід представника фірми
- Харчування на базі НВ
(сніданки + вечері – шведський стіл);            

                                  Контактна інформація:
             - Екскурсії згідно програми; диякон Тарас Процюк
- Трансфери; тел.: 063-350-80-74; 066-284-79-91
- Послуги гіда;
- Мед. страхування на час поїздки;
- Супровід священика

*Паломницький центр залишає за собою право змінювати час, порядок та кількість екскурсій без зменшення загального об’єму або змінювати їх на рівноцінні

____________________________________________________________________________________________________________________
____________________________________________________________________________________________________________________

ІЗРАЇЛЬ - СВЯТА ЗЕМЛЯ

Слова «Свята Земля» наповнені особливим змістом для кожної людини. Пропонуємо Тобі, дорогий паломнику, відвідати Землю Ісуса у складі товариства, очолюваного священиком і провідником групи. Разом молитись і отримати незабутні враження, які залишаються найкращими спогадами в душі кожного паломника.

19 вересня – 24 вересня 2017 р.

1 день Зустріч групи в аеропорту м. Київ о 05:00 годині. Виліт о 07:00 годині. Приліт в аеропорт “Бен Гуріон” в Тель-Авіві. Гора Блаженств – місце Нагірної проповіді. Капернаум. Церква 12 Апостолів. Синагога, де проповідував Ісус. Табга – Храм примноження Хлібів та риб. Церква помазання Петра. Магдала – залишки старої синагоги. Поселення в готель. Вечеря. Нічліг.

2 день Сніданок. Виселення з готелю. Назарет: Базиліка Благовіщення Пресвятої Богородиці, церква Святого Гавриїла, де знаходиться колодязь Діви Марії.Стара Синагога. Кана Галілейська – місце, де  Ісус зробив своє перше чудо. Гора Фавор – місце Преображення Господнього. Поселення в готелі у Вифлеємі. Вечеря. Нічліг.

3 день Сніданок. Служба Божа на Полі Пастушків. Базиліка Різдва Христового, Вифлиємська зірка. Каплиця ясел. Поле пастушків. Молочний грот. Виїзд на Оливну Гору. Єрусалим. Стіна Плачу. Гефсиманський сад. Базиліка Страстей  Господніх. Гробниця Божої  Матері, церква Отче Наш, місце Вознесіння Господнього (стопа). Церква «Мала Галілея» Повернення в готель у м. Вифлеєм. Вечеря. Нічліг

4 день Сніданок. Служба Божа у домі Анни. Віа Долороза (Хресна Дорога), Церква Никодима, Храм Гробу Господнього. Кімната Тайної Вечері. Церква Успіння Божої Матері. Гробниця Давида. Монастир Святої Катерини з чудотворним образом. Дім Каяфи, дім апостола Марка. Повернення в готель. Вечеря. Нічліг.

5 день Сніданок. Монастир прп.Герасима Йорданського. Омивання паломників у священних водах ріки Йордан на місці Хрещення Ісуса Христа. Єрихон та гора спокус – місце спокушення Ісуса Христа дияволом. Дерево Закхея. Мертве Море (відпочинок 3 години). Фабрика косметики Мертвого моря. Повернення в готель. Вечеря. Нічліг

6 день Сніданок. Виселення з готелю. Ейн-Карем – місце зустрічі Маріїї з Єлизаветою. Лідда – Горобниця Юрія (Георгія) Побідоносця. Яффо – прогулянка по стародавньому місту. Стародавній порт, місце будівництва Ноєвого Ковчегу, церква Святого Петра. Відпочинок на пляжі Середземного моря. Переїзд у аеропорт «Бен Гуріон» о 19:00 годині. Виліт у Київ о 22:50 годині.
ВАРТІСТЬ ТУРУ : 575 $ + 100 грн.

У вартість туру входить:                                У вартість туру не входить:
- Авіапереліт  Київ – Тель-Авів – Київ                 - Вхідні білети на екскурсії 22 $(одноразово)
- Зустріч / проводи в аеропорту                           - Чайові (гіду та водію 24$(одноразово)
- Супровід керівника групи;
- Харчування на базі НВ
(сніданки + вечері – шведський стіл);              Контактна інформація:
            - Проживання в готелях 3-4*;  
- Екскурсії згідно програми; тел.: 063-350-80-74; 066-284-79-91
- Послуги гіда;
- Медичне страхування на час поїздки;
- Трансфери;
- Супровід священика
___________________________________________________________________________________________________________________

___________________________________________________________________________________________________________________
ПАЛОМНИЦТВО ДО ГРЕЦІЇ

18 червня – 27 червня 2017 р.
Маршрут:  Львів - Берегово – Румунія – Сербія - Греція (Халкідіки –Салоніки – Метеори - Корфу) – Албанія – Охрід – Скопє - Львів.

1 День 18/06 05:00 годині збір групи на з/д вокзалі м. Львова. 05:30 годині виїзд групи. Перетин кордонів. Транзитний проїзд через Румунію, Сербію. Прибуття у транзитний готель м. Вршац. Поселення  у готель. Нічліг.
2 День 19/06 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Греції. Проходження кордонів. Прибуття у Халкідікі (перший палець п-оваХалкідікі–Касандра). Поселення у готель . Вечеря. Нічліг.
3 День 20/06 Сніданок. Відпочинок на морі. (Ті, хто їде на Афон отримують сухий пайок, трансфер до парому). Вечеря. Нічліг.
4 День 21/06 Сніданок. Відпочинок на морі. За бажанням можна відвідати такі екскурсії: м. Суроті-монастир Іоана Богослова, де похований старець Паїсій Святогорець і перебувають мощі його духовного батька прп.Арсенія Каппадокійського. м. Васіліка-монастир св.Анастасії Узорорешительниці, де знаходяться мощі св.Феони, митрополита Солунського. Повернення у готель. Вечеря. Нічліг.
5 День  22/06 Сніданок. Вільний час  на морі до 12.00 години. Виселення з готелю. Переїзд до м.Салонік. (Повернення з Афону  та приєднання до групи). Салоніки-Оглядова екскурсія по місту-відвідування міського акрополя (Верхнє місто), Влатадського монастиря та монастир св.Феодори, де знаходяться її святі мощі. Храм св.Софії (Премудрості Божої), де знаходяться мощі св.Василія, Митрополита Фессалонікійського. Храм св.великомученика Димитрія Солунського, небесного покровителя міста. В храмі знаходяться його мощі, а також мощі св. Анісії і св.Грирогія, Митрополита Іраклії. Під вівтарем збереглась крипта, де був заточений св. Димитрій Солунський, і де прийняв мученицьку смерть. Поселення у готель м. Салоніки. Вечеря. Нічліг.

6 День 23/06 Сніданок. Виселення з готелю. Храм Св.Параскевії (Тембійська ущелина). Переїзд до Метеори-8 чудо світу. Це комплекс монастирів, розташованих на високих горах, які парять над землею. Переїзд на о. Корфу. Ми прямуємо з вами  до рибацького портового містечка  Ігуменіци, там на паромі ми з вами переправляємось на о.Корфу. (11 евро/з особи в одну сторону). Прибуття на о. Корфу. Поселення у готель. Вечеря. Нічліг.


7 День 24/06 Сніданок. Екскурсія у Корфутаун-Храм, де знаходяться мощі св. Спиридона Тримифунтського. Кафедральна церква святої Богородиці Спіліотіссиа, а також багато інших храмів і монастирів острова з мощами святинь. Вільний час. Повернення у готель. Вечеря. Нічліг.
8 День 25/06 Сніданок. Виселення з готелю. Переправа на паромі до знайомого нам містечка Ігуменіца (11 евро/з особи в одну сторону). Переїзд до Албанії у м.Поградець, на березі о.Охрід. поселення у готель. Вільний час. Вечеря. Нічліг.
9 День 26/06  Ранній сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Македонії у м. Скопє. Оглядова по м. Скопє. Відвідування музею Матері Терези у м. Скоп'є. Його місце розташування вибране недаремно. Саме тут раніше знаходився католицький костел «Святішого Серця Ісуса», в якому охрестили Матір Терезу , де вона прийняла перше причастя. Наразі в цьому музеї зібрані її особисті речі, вервички, нагороди та рукописний молитовник. Щорічно музей приймає до десяти тисяч відвідувачів. Вільний час. Переїзд у м. Смередово. Поселення у готель. Нічліг.

10 День 27/06 Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд на Україну. Пізнє прибуття до Львова.
ВАРТІСТЬ: 430 Євро/385 Євро для тих, хто іде на Афон*
У вартість паломницького туру входить:
- Проїзд автобусом по маршруту
- Супровід керівника
- Супровід священника
- Нічліг та харчування в готелях згідно програми (9 ночівель, 9 сніданків, 7 вечерь)

У вартість паломницького туру не входить:
- Вхідні квитки (10 євро);
- Страхування
- Поїздка на гору Афон (трансфер до Уранополіса – 25 євро, паром -18 євро, віза на Афон 75 євро, екскурсовод на г. Афон, внутрішні трансфери на г. Афон)
- Особисті витрати
- Контактна інформація:
Диякон Тарас Процюк тел.: 063-350-80-74; 066-284-79-91

*Паломницький центр залишає за собою право змінювати час, порядок та кількість екскурсій без зменшення загального об’єму або змінювати їх на рівноцінні

Паломництво

Паломництво

Паломництво

Переглянути