01 Тра
01 травня 2019

Офіційна ПРОГРАМА Візиту Предстоятеля Української Православної Церкви ( Православної Церкви України) Блаженнійшого Епіфанія Митрополита Київського і всієї України у Володимир-Волинську єпархію 9 - 10 травня 2019 року.
9-те травня.
19.00 – зустріч Предстоятеля на кордоні м. Володимир-Волинського керуючим єпархією єпископом Матфеєм та представниками влади.
19.15. - зустріч Предстоятеля духовенством та мирянами на площі перед кафедральним собором Різдва Христового.
10-те травня.
9.00 - З нагоди дня пам'яті преподобного Стефана єпископа Володимир-Волинського Його Блаженство у співслужінні запрошенного єпископату та духовенства очолить святкову Літургію у кафедральному соборі Різдва Христового.
По завершенні Літургії, на території собору відбудеться прес-конференція, опісля відбудеться хресний хід до стели загиблим воїнам АТО (центральна площа міста).
12.00 – Блаженнійший Митрополит Епіфаній відвідає військову частину у м. Володимир-Волинському.