06 Лис
06 листопада 2020

Офіційна делегація Православної Церкви України була прийнята у Вселенський патріархії на Фанарі.

Фанар.
У п'ятницю, 6 листопада офіційна делегація Православної Церкви України була прийнята у Вселенський патріархії на Фанарі. Делегація Української церкви у складі ієрархів, священник та мирян мала аудиєнцію у Архієпископа Константинополя - Нового Риму і Вселенського Патріарха Варфоломея.
У ході люб'язного і гостинного прийому Вселенський Патріарх привітав гостей, що прибули у Царгород з благословення Блаженнішого Митрополита Епіфанія, на хіротонію Патріаршого Екзарха в Україні, обраного єпископа Команського Михаїла. Його Всесвятість запевнив гостей у своїй постійній турботі і молитві за Україну та її народ.
Українські ієрархи подякували Всесвятішому Патріарху за його особисті зусилля та історичні діяння, що увійшли в історію становлення України та її Помісної Церкви.
Від Блаженнішого Митрополита Епіфанія, протоієрей Петро Ландвитович передав Патріарху мистецький скульптурний образ покровителя Києва Архістратига Божого Михаїла, - Його Всесвятость запевнив, що ця скульптура завжди перебуватиме у його кабінеті.
Митрополит Олександр підніс Патріарху релікварій з частками мощей одинадцятьох преподобних отців, що просіяли в Україні, а також чотири томи "Житій святих", які видаються українською мовою під егідою Фонду пам'яті Блаженнішого Митрополита Володимира.
Єпископ Матфей подарував Патріархові вишиту українську сорочку, яка щиро сподобалася Його Всесвятості.
Патріарх Варфоломій, у свою чергу обдарував кожного паломника подарунками та уділив своє благословення.

Фанар

Делегація