02 Жов
02 жовтня 2021

Нічна літургія у підземному храмі

У ніч з 30 вересня на 1 жовтня 2021 року, Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійський очолив нічну літургію у підземному храмі кафедрального собору Різдва Христового м. Володимир-Волинський.
  З монастирського храму туди були перенесенні списки чудотворних ікон: Пресвятої Богородиці «Всецариця», «Троєручниця», «Достойно Є» , Плащаниця з Поясом Богородиці, які з 25 вересня, з благословення владики Матфея були привезені у чоловічий монастир на честь собору 12- ти апостолів на поклоніння віруючим.
  Його Преосвященству співслужили: ігумен Трофим, духовенство собору та інші.
По завершенні літургії архієрей з духовенством прочитали акафіст перед св. іконами. По завершенні молитви, владика Матфей виголосив проповідь, і подякував усім за спільну молитву.
  Наприкінці парафіян й паломників було помазано благословенним єлеєм.
Нагадуємо про те, що перебування списків чудотворних Ікон у монастирі завершилось.

Нічна літургія

Монастир