22 Вер
22 вересня 2017

Храмове свято у день свята Різдва Пресвятої Богородиці с Хобултова

21 вересня 2017 року, у день свята Різдва Пресвятої Богородиці, Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійський з архіпастирським візитом відвідав Різдво-Богородичну парафію с. Хобултова Володимир-Волинського районного благочиння, де очолив святкову Божественну Літургію в день храмового свята.
    По приїзді архієрея, його радо зустріли біля храму парафіяни і діти недільної школи, які привітали владику та за древнім звичаєм піднесли хліб-сіль та квіти.
    Під час Літургії Його Преосвященству співслужили: настоятель,секретар єпархіального управління, районний благочинний прот.Юрій Зінчук, голова відділу капеланського служіння прот.Юрій Здебський та запрошене духовенство.
    За Літургією владика звершив священичу хіротонію над дияконом Олександром Вихором випускником Волинської Православної Богословської Академії.
    Після Богослужіння владика Матфей звернувся до вірян з проповіддю на тему євангельського читання, розповів про значення Різдва Богородиці для людей, а також привітав настоятеля та парафіян з престольним святом.
    В свою чергу, настоятель от. Юрій подякував владиці та духовенству за спільну святкову молитву.
    Дійство завершилось традиційним хресним ходом навколо церкви, з читанням уставних Євангелій, а також владика окропив всіх віруючих освяченою водою.

Храмовий празник в свято Різдва Пресвятої Богородиці

с. Хобултова