07 Тра
07 травня 2017

Храмове свято собору вмч. Юрія Переможця м.Володимир-Волинського

Храмове свято собору  вмч. Юрія Переможця м.Володимир-Волинського

6 травня, у суботу 3-ї седмиці після Світлого Христового Воскресіння, день пам’яті вмч. Георгія Побідоносця (Юрія Переможця) відбулось урочисте богослужіння на честь храмового свята у соборі Юрія Переможця м.Володимир-Волинський.
    З цієї нагоди була звершена святкова архієрейська Божественна Літургія свт.Іоана Золотоустого яку очолив Високопреосвященний Димитрій митрополит Львівський і Сокальський у співслужінні керуючого Володимир-Волинською єпархією Преосвященним єпископом Матфеєм.
     Архієреям співслужили: секретар єпархіального управління та міський благочинний прот.Юрій Пилипець, секретар Львівського єпархіального управління протоієрей Володимир Бачинський, районний благочинний протоієрей Юрій Зінчук,соборне духовенство та запрошені священослужителі єпархії,а також молилась ігуменя монастиря Різдва Христового матушка Анна. Під час богослужіння була вознесена молитва за мир в Україні.
     На завершення Літургії митрополит Димитрій виголосив проповідь,про значення святих угодників Божих в житті церкви та розповів про життя і подвиг вмч Юрія Переможця.
     В свою чергу єпископ Матфей подякував митрополиту Димитрію за Його приїзд на Володимир-Волинську кафедру щоб розділити молитовно радість свята,а також владика привітав громаду та духовенство із храмовим святом.
     Після Літургії відбувся хресний хід навколо собору, де Архієреї разом з духовенством відслужили подячний молебень та окропили святою водою парафіян.Урочисте богослужіння завершилось уставним многоліттям.

Храмове свято собору  вмч. Юрія Переможця

Храмове свято собору вмч. Юрія Переможця