22 Вер
22 вересня 2021

Храмове свято села Грушів

21 вересня 2021 року, у свято Різдва Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійський з архіпастирським візитом відвідав Різдва-Богородичну парафію с. Грушів Іваничівського благочиння, де з нагоди храмового свята очолив святкову Божественну літургію.
  На порозі храму владику зустріли діти недільної школи й після віршованих вітань, за древнім українським звичаєм піднесли хліб-сіль та квіти.
  Його Преосвященству співслужили: єпархіальний благочинний прот. Андрій Мельничук, настоятель прот. Петро Яйчук та запрошене духовенство.
За літургією владика Матфей звершив дияконську хіротонію над випускником ВПБА Василем Конопком.
  Після Богослужіння архіпастир звернувся до вірян з проповідю.
    По завершенні проповіді владика Матфей привітав настоятеля та парафіян з престольним святом.
          В свою чергу, от. Петро подякував владиці та духовенству за спільну святкову молитву.
  Привітати парафіян зі святом прибув староста громади Валентин Ілов.
    Богослужіння завершилось хресним ходом навколо храму й виголошенням уставного многоліття.

Храмове свято

Іваничівське благочиння