28 Вер
28 вересня 2021

Храмове свято с. Заболотці

27 вересня 2021 року, у день свята Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього, керуючий Володимир-Волинською єпархією Преосвященний єпископ Матфей з архіпастирським візитом відвідав Хресто-Воздвиженську парафію с. Заболотці Нововолинського благочиння.
З нагоди храмового свята архієрей очолив святкову Божественну літургію.
На церковному подвір’ї зустріли архіпастиря парафіяни і діти недільної школи, привітавши віршованими словами піднесли хліб-сіль та квіти.
Під час літургії Його Преосвященству співслужили: благочинний Нововолинської округи прот. Стефан Фульмес, настоятель прот. Олег Петрашкевич та запрошене духовенство.
  Після Богослужіння владика Матфей звернувся до вірян з проповіддю в якій розповів про значення Хреста Господнього для християн, а також привітав настоятеля та парафіян з престольним святом.
У свою чергу, от. Олег подякував владиці та духовенству за спільну святкову молитву.
Дійство завершилось традиційним хресним ходом навколо храму з читанням уставних Євангелій.

с. Заболотці

Нововолинське благочиння