08 Жов
08 жовтня 2020

Храмове свято с. Галинівка

8 жовтня 2020 року, у День пам'яті преподобного Сергія ігумена Радонезького, релігійна громада села Галинівка Оваднівського благочиння молитовно відзначила храмове свято.
  Нагадаємо, що громада нещодавно за власним волевиявленням одноголосно прийняла рішення змінити юрисдикцію з УПЦ (МП) в підпорядкування Православної Церкви України.
  Через ситуацію, що склалась у селі, яку спровокував священник (МП) Олексій Шаран, храм опечатали.
  Тому святкову Божественну літургію було звершенно на території Свято-Сергієвського храму.
  З благословення Преосвященного Матфея єпископа Володимир-Волинського і Турійського Богослужіння очолив секретар єпархіального управління прот. Юрій Зінчук у співслужінні во. настоятеля благочинного прот. Сергія Місана, районних благочинних та запрошенного духовенства з усіх благочинь єпархії.
  По завершенні літургії секретар от. Юрій від імені владики Матфея привітав парафіян з храмовим празником та побажав, щоб у їхньому селі панував мир, злагода, взаєморозуміння і любов.
  У цей день парафіяни привітали благочинного от. Сергія з Днем Пам'яті його небесного покровителя та подякували духовенству за підтримку і за можливість чути молитви на своїй рідній українській мові.
  Між вірянами, що зібрались на храмове свято панувала радість і спокій.
  На завершення свята відбувся традиційний хресний хід навколо храму.

Храмове свято с. Галанівка

Оваднівське благочиння