02 Жов
02 жовтня 2021

Храмове свято парафії Віри, Надії, Любові і матері їх Софії

30 вересня 2021 року, парафія на честь святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії міста Володимир-Волинський, відзначила храмове свято.
Літургію звершили керуючий єпархією єпископ Володимир-Волинський і Турійський Матфей, митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, митрополит Луцький і Волинський Михаїл.
  Перед початком Богослужіння на порозі храму архіпастирів зустріли діти недільної школи, які привітали їх віршованими словами і за древнім звичаєм піднесли хліб-сіль та квіти.
    Під час літургії архієреям співслужили: міський благочинний настоятель прот. Євген Рябець, ректор Львівської православної богословської академії протоієрей Ярослав Ощудляк, намісник Свято-Феодосіївського чоловічого монастиря м. Києва архімандрит Макарій Папіш та запрошене духовенство.
  Після читання святого Євангелія митрополит Димитрій виголосив повчальну проповідь.
На запричасному вихованці недільної школи виступили з святковою духовною програмою.
    По завершенні Богослужіння відбувся традиційний хресний хід навколо храму.
На завершення владика Матфей привітав настоятеля та парафіян з престольним святом та вручив достойникам церковні відзнаки.
  Привітали парафіян з храмовим святом депутат Верховної Ради України Ігор Гузь, міський голова Ігор Пальонка та голова Володимир-Волинської районої ради Віктор Хиць. В свою чергу, настоятель от. Євген подякував архієреям та духовенству за спільну святкову молитву.

Храмове свято

Володимир-Волинське міске благочиння