17 Лип
17 липня 2021

Храмове свято монастиря

13 липня 2021 року, чоловічий монастир на честь Собору святих 12-ти апостолів м. Володимир-Волинський відзначив храмове свято. Архієрейську літургію у домовому храмі монастиря звершили керуючий єпархією Преосвященний єпископ Матфей та митрополит Переяславський і Вишневський Олександр (Драбинко).
  Архієреям співслужили: настоятель монастиря ігумен Трофим, секретар єпархіального управління прот. Юрій Зінчук, єпархіальний благочинний прот. Андрій Мельничук, архімандрит Онуфрій Ляда намісник Свято-Воскресенського Гурбинського чоловічого монастиря на повстанських могилах (Рівненська єпархія), архімандрит Маркіян (Львівська єпархія), ігумен Яків намісник Свято-Успенського чоловічого монастиря с.Сокіл (Волинська єпархія) та запрошене духовенство.
    На запричасному зі словом проповіді до присутніх звернувся архімандрит Маркіян (Каюмов). По завершенні літургії, архієреї з духовенством звершили хресний хід до хреста, що на території кафедрального собору, де відслужили молебень до святих апостолів. По завершенні молитви владика Матфей подякував владиці Олександру за те, що прибув розділити радість свята, митрополит Олександр теж подякував за запрошення і теплу зустріч. В свою чергу ігумен Трофим подякував усім за спільну святкову молитву. На завершення усіх вірних було помазано благословенним єлеєм.

Храмове свято

Монастир