08 Січ
08 січня 2021

Храмове свято кафедрального собору Різдва Христового

8 січня 2021 року, в день пам’яті Собору Пресвятої Богородиці, у другий День Різдва Христового, кафедральний собор Різдва Христового м.Володимир-Волинський, відзначив свій престольний празник.
    З нагоди храмового свята на запрошення керуючого Володимир-Волинською єпархією Преосвященного єпископа Матфея прибули на святкування архієреї з інших єпархій.
  Божественну літургію Святителя Іоана Золотоустого очолив Високопреосвященний Димитрій митрополит Львівський і Сокальський.
    Його Високопреосвященству співслужили: митрополит Переяславський і Вишневський Олександр, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, єпископ Володимир-Волинський і Турійський Матфей, єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій, єпископ Боярський Геронтій, благочинний собору прот. Ігор Бігун, секретар Львівсько-Сокальського єпархіального управління прот. Володимир Бачинський та запрошенне духовенство.
    Під час богослужіння був присутній настоятель костелу Іоакима й Анни ксьондз Лєшек Кошляга.
      Після літургії митрополит Димитрій виголосив проповідь та від імені архієреїв привітав всіх присутніх з Різдвом Христовим, з днем пам’яті Собору Пресвятої Богородиці та з престольним празником кафедрального собору, також подякував владиці Матфею за запрошення.
    Далі був звершений подячний молебень після якого владика Матфей подякував архієреям та духовенству за спільну святкову молитву.
    Привітати нашого архіпастиря та прихожан зі святом прибув міський голова Ігор Пальонка, а також начальник відділу морально психологічного забезпечення УК ЗАХІД Димидюк Володимир та в.о. начальника штабу 14-ї ОМБР Маковецький В. А. які подякували духовенству за багаторічну співпрацю і піддтримку.
    Богослужіння завершилось уставним многоліттям та спільною колядкою.

Храмове свято

Кафедральний собор