10 Лис
10 листопада 2020

Ієрархи та священики Православної Церкви України що повернулися із Стамбула зустрілися з Блаженнішим Митрополитом Епіфанієм.

10 листопада 2020 року, ієрархи та священики Православної Церкви України, що повернулися із Стамбула, де перебували у складі офіційної делегації Української Церкви і брали участь у хіротонії єпископа Команського Михаїла, зустрілися з Предстоятелем Православної Церкви України Блаженнішим Митрополитом Епіфанієм.

Преосвященні: митрополит Олександр та єпископ Матфей, а також священики Петро Ландвитович і Віктор Мартиненко були люб'язно прийняті Блаженнішим в митрополичих покоях Видубицького монастиря.

Преосвященний митрополит Олександр, який очолював делегацію, подякував Предстоятелю за благословення на подорож та участь у важливих заходах Вселенського Патріархату.

У ході братньої трапези учасники подорожі розповіли Блаженнішому про своє перебування у Константинополі та щирий і гостинний прийом Церкви-Матері.

Митрополит Олександр передав Предстоятелю пам'ятні подарунки від Всесвятішого Патріарха Варфоломея.
У свою чергу, Блаженніший обдарував гостей своїми дарунками - вручив ієрархам іменні Чиновники, а священику Віктору Мартиненку - іменний Предстоятельський хрест.