27 Січ
27 січня 2019

Громада села Топилище Іваничівського благочиння приєднались до Православної Церкви України

27 січня 2019 року, відбулися збори громади Свято-Михайлівської церкви, що в селі Топилище Іваничівського району, де бульшістю голосів було вирішено перейти з Московського патріархату до Православної Церкви України.
  Збори відбулися одразу після недільного ранкового богослужіння. Тривали вони до двох годин, хто хотів, мав нагоду озвучити свою думку по цьому питанню. В храмі зібралося майже усе село. Анонсуванням зборів займалася ініціативна група, до якої увійшли мешканці села, прхожани храму. Все відбувалося спокійно, люди проголосували, лічильна комісія все підрахувала, склали протокол зборів.