02 Жов
02 жовтня 2021

Єрхієрей привітав секретаря єпархії з Днем народження

30 вересня 2021 року, у День пам‘яті Мцц. Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, секретар Володимир-Волинського єпархіального управління протоієрей Юрій Зінчук молитовно відзначив своє 40-річчя.
  Привітати от. Юрія прибув керуючий єпархією Преосвященний єпископ Матфей.
Подячний молебень архієрей, у співслужінні благочинних, очолив у Різдво-Богородичному храмі с. Хобултова.
У вітальному слові владика Матфей побажав секретарю молитовної сили, духовної радості і многих і благих літ служіння у винограднику Божому.
    Також за заслуги перед Помісною Українською Православною Церквою, від імені Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнійшого Митрополита Київського і Всієї України Епіфанія архієрей вручив от. Юрію Орден св. Юрія Переможця.
Також архієрей від імені Предстоятеля, вручив Орден Святого Пантелеймона, лікарю, завідуючому терепавтичним відділенням Володимир-Волинського ТМО Халимендику Ігорю Володимировичу.
  Від імені благочинних іменинника привітав єпархіальний благочинний протоієрей Андрій Мельничук.
  У цей день у храмі була звершена літургія.
По її завершенні от. Юрій приймав вітання від парафіян.

День народження секретаря єпархії

Архієрей