20 Кві
20 квітня 2019

Єпископ Матфей звершив Всенічне бдіння напередодні свята Входу Господнього у Єрусалим

20 квітня 2019 року, напередодні Вербної неділі, свята Входу Господнього у Єрусалим, Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійський звершив Всенічне бдіння у кафедральному соборі Різдва Христового.

Його Преосвященству співслужили : благочинний собору прот. Ігор Бігун, ключар прот. Микола Удуд та інші.

За вечірнім богослужінням була звершена Літія, під час якої відбулося благословення хлібів, пшениці, вина та єлею.

Після читання Євангелія єпископ Матфей освятив вербу, яку віруючі принесли до храму та помазав парафіян благословенним єлеєм.

Всенічна

кафедральний собор