07 Січ
07 січня 2021

Єпископ Матфей звершив Божественну літургію в день Різдва Христового

7 січня 2021 року, в день свята Різдва Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, Преосвященний Матфей, єпископ Володимир-Волинський і Турійський звершив Божественну літургію в кафедральному соборі Різдва Христового м.Володимир-Волинський.
Напередодні свята Різдва Христового, 6 січня ввечері, архієрей у співслужінні духовенства, звершив Різдвяне Всенічне бдіння.
Під час літургії Його Преосвященству співслужили: ключар собору прот. Микола Удуд, ігумен Єремія та інші.
Різдвяне послання Блаженнійшого Епіфанія митрополита Київського і всієї України до архіпастирів, пастирів, чернецтва і всіх вірних Православної Церкви України зачитав прот. Микола Удуд.
Після заамвонної молитви, єпископ Матфей виголосив проповідь в якій розповів про значення Різдва Христового у житті і спасінні людей та привітав духовенство й вірян зі святом Різдва.
Також діти недільної школи привітали присутніх святковою програмою під час якої звучали колядки та вірші.
На завершення архієрей з духовенством відслужили молебень.
Богослужіння завершилось спільною колядою біля вертепу.

Різдво Христове

Кафедральний собор