02 Жов
02 жовтня 2019

Єпископ Матфей звершив Божественну літургію у день пам'яті святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії

30 вересня 2019 року, у день пам'яті святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, Преосвященний Матфей, єпископ Володимир-Волинський і Турійський, звершив Божественну літургію Святителя Іоана Золотоустого в кафедральному соборі Різдва Христового м.Володимир-Волинський.
Його Преосвященству співслужили: ключар собору прот. Микола Удуд, клірик Переяслав-Вишневської єпархії прот. Віктор Мартиненко та інші.
За богослужінням була піднесена молитва про мир в Україні.
По завершенні богослужіння був відслужений молебень під час якого молились до святих мучениць.
Далі архієрей виголосив проповідь та наділив усіх архіпастирським благословенням.

день пам'яті святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії

Кафедральний собор