17 Лип
17 липня 2020

Єпископ Матфей заершив чин похорону над полковником Сергієм Сулімовим

Єпископ Матфей заершив чин похорону над полковником Сергієм Сулімовим

17 липня 2020 року, керуючий єпархією Преосвященний єпископ Матфей, заершив чин похорону над полковником Сергієм Сулімовим.
  Заупокійне Богослужіння відбулось на площі Героїв у Володимирі-Волинському.
  Його Преосвященству співслужили: капелани єпархії, міське та районне духовенство.
  Провести в останню путь Героя прийшли бойові побратими, представники влади, члени спілки ветеранів АТО і небайдужі жителі міста.
У проповіді владика Матфей зазначив “Війна в Україні триває. Все, що необхідно ворогу – це сльози, біль і знищення українського народу, і йому все одно, яким способом. Сергій Сулімов за такий короткий період досяг багато чого, зрештою, віддав своє життя заради справи, яку обрало його серце”.
  Сергія Сулімова поховали з усіма військовими почестями на кладовищі “Федорівському” у Володимирі-Волинському, завершив чин погребіння капелан, протоієрей Юрій Здебський.

Сергій Сулімов до 2015-го року служив у 51-й ОМБР. Із 2014-го по 2019-й роки він брав участь в зоні проведення АТО/ООС, пройшов пекельними фронтовими шляхами, згодом дізнався від лікарів про діагноз – рак лімфоїдної тканини. Чоловік та його родина протягом двох років боролися з хворобою, однак тривале лікування та реабілітація не дали очікуваних результатів. 15-го липня стало відомо, що Сергій Сулімов помер у Києві.

Похорон полковника Сергія Сулімова

Похорон полковника Сергія Сулімова

Єпархія

Переглянути