14 Січ
14 січня 2020

Єпископ Матфей з архіпастирським візитом відвідав с. Бубнів

14 січня 2020 року, в день свята Обрізання Господнього, коли Православна Церква вшановує пам’ять святителя Василія Великого, архієпископа Кесарії Каппадокійської, Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійський з архіпастирським візитом відвідав парафію села Бубнів Володимир-Волинського районного благочиння де представив нового благочинного протоієрея Василя Мавдрика.
  У Свято-Казанському храмі архієрей очолив святкову Божественну літургію.
На церковному подвір’ї владику зустріли віряни та діти недільної школи, які привітали архіпастиря віршованими вітаннями і піднесли хліб-сіль.
Під час Літургії Його Преосвященству співслужили: районний благочинний, настоятель храму прот. Василь Мавдрик та запрошенне духовенство.
За богослужінням була піднесена молитва про мир в Україні.
Після заамвонної молитви архієрей звернувся до вірян з проповіддю, в якій розповів про свято Обрізання та про життя й подвиг св. Василія Великого. По завершенні проповіді владика Матфей привітав настоятеля з днем пам’яті його небесного покровителя, а також парафіян з Новим роком за церковним літочисленням.
В свою чергу, от. Василь подякував владиці та священнослужителям за спільну святкову молитву.
Богослужіння завершилось уставним многоліттям.

С. Бубнів

Володимир-Волинське районне благочиння