08 Лис
08 листопада 2019

Єпископ Матфей з архіпастирським візитом відвідав парафію села Білин Володимир-Волинського районного благочиння

Єпископ Матфей  з архіпастирським візитом відвідав парафію села Білин Володимир-Волинського районного благочиння

8 листопада 2019 року, в день пам’яті святого великомученика Димитрія Солунського, Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійський з архіпастирським візитом відвідав парафію села Білин Володимир-Волинського районного благочиння. У місцевому Свято-Димитрівському храмі архієрей очолив святкову Божественну літургію з нагоди престольного свята.
На церковному подвір’ї архієрея зустріли парафіяни й діти недільної школи,які привітали владику і піднесли хліб-сіль та квіти.
Під час літургії Його Преосвященству співслужили: настоятель прот. Віталій Іванів та запрошене духовенство.
Після богослужіння архієрей звернувся до вірян з проповіддю в якій розповів про життя й подвиг святого Димитрія Солунського, а також пригадав, як 24 роки тому за його настоятельства коли він був ще ієромонахом цей храм був відкритий і освячений.
В свою чергу от. Віталій подякував архіпастирю та духовенству за спільну молитву.
Богослужіння завершилось хресним ходом навколо храму та уставним многоліттям.

с. Білин

Володимир-Волинське міське благочиння