11 Жов
11 жовтня 2020

Єпископ Матфей взяв участь в урочистому богослужінні з нагоди 10-ї річниці освячення Ставропігійного Спасо-Преображенського собору м. Києва

Єпископ Матфей взяв участь в  урочистому богослужінні з нагоди 10-ї річниці освячення Ставропігійного Спасо-Преображенського собору м. Києва

11 жовтня 2020 року, у неділю 18-ту після П’ятидесятниці та дня пам’яті Собору преподобних отців Києво-Печерських, що в Ближніх печерах спочивають, керуючий Володимир-Волинською єпархією Преосвященний єпископ Матфей, на запрошення митрополита Переяславського і Вишневського Олександра взяв участь в урочистому богослужінні з нагоди 10-ї річниці освячення Ставропігійного Спасо-Преображенського собору м. Києва.
  Божественну літургію очолив Предстоятель Православної Церкви України Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній.
    Його Блаженству співслужили митрополит Вінницький і Барський Симеон, митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр, архієпископ Житомирський і Поліський Володимир, архієпископ Чернівецький і Хотинський Герман, архієпископ Вишгородський Агапіт, єпископ Володимир-Волинський і Турійський Матфей, єпископ Шепетівський Адріан, єпископ Запорізький і Мелітопольський Фотій, єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій, єпископ Рівненський і Сарненський Гавриїл, екзарх Вселенського Патріарха архімандрит Михаїл, клірики собору та запрошене духовенство.
  Після літургії всі разом помолилися за упокій душі Блаженнійшого владики Володимира (Сабодана) перед пам’ятником на його честь.
Цього ж дня Блаженнійший Митрополит Епіфаній звершив освячення свічкової мануфактури «Фавор».

Архієрей

Київ