06 Кві
06 квітня 2020

Єпископ Матфей взяв участь у зустрічи яка відбулась у ОДА

6 квітня 2020 року, керуючий Володимир-Волинською єпархією Преосвященний єпископ Матфей разом з секретарем єпархіального управління прот. Юрієм Зінчуком взяли участь у зустрічі,яка відбулась у облдержадміністрації
  з першим заступником голови ОДА Леонідом Кирильчуком, представниками Національної поліції України у Волинській області та керівниками релігійних організацій області. Мета зустрічі – напрацювати ряд рекомендацій для безпечного святкування Вербної неділі та Пасхи в умовах поширення коронавірусної інфекції.
Участь у зустрічі взяли заступники голови облдержадміністрації Світлана Мишковець, Анатолій Костик та Олександр Троханенко.
«Перед великими релігійними святами ми повинні скоординувати свої дії, аби унеможливити поширення небезпечної хвороби, – звернулася до учасників наради заступниця голови облдержадміністрації Світлана Мишковець. – Від ефективності нашої з вами спільної роботи залежить життя та здоров’я наших громадян».
Згідно з постановою № 255 Кабінету Міністрів України від сьогодні в Україні діють посиленні карантинні заходи. Заступник начальника ГНУП у Волинській області Сергій Козак наголосив, що обмежувальні заходи стосуються і проведення релігійних обрядів. Відтак, поліція готова спільно із представниками духовенства та виконавчої влади напрацювати алгоритм дій проведення прийдешніх християнських свят.
«В умовах нинішньої ситуації пропонуємо усі релігійні обряди провести без участі парафіян. Освячення верби та паски здійснювати на вулиці з дотриманням усіх рекомендацій представників охорони здоров’я, з використанням засобів індивідуального захисту», – запропонував Віталій Тортина, заступник начальника управління – начальник відділу дільничих офіцерів поліції ГУНП у Волинській області.
До слова, наразі робоча група Волинської Ради Церков напрацьовує спільні рекомендації проведення Великодніх свят. Відповідні рекомендації будуть розміщенні на офіційному сайті Волинської облдержадміністрації та надані засобам масової інформації для максимального поширення серед населення.