03 Лют
03 лютого 2020

Єпископ Матфей взяв участь у молебні в першу річницю інтронізації Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія

3 лютого 2020 року, в першу річницю інтронізації Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія,  Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійський взяв участь у  молебні , який очолив Предстоятель  помісної Української Православної Церкви у Соборі святої Софії Київської.

Його Блаженству співслужили архієреї і духовенство зі всієї України, а також представники Вселенської Патріархії, Олександрійського Патріархату, Елладської Православної Церкви та монастирів Святої Гори Афон.

Від повноти Православної Церкви України вітання на адресу Предстоятеля висловив митрополит Львівський Макарій.

Його Блаженство подякував за привітання та звернувся до присутніх зі словом.

Після молебню Митрополит Епіфаній поспілкувався з представниками українських та міжнародних ЗМІ.

Молебень у день першої річниці інтронізації Предстоятеля

Київ