05 Вер
05 вересня 2021

Єпископ Матфей співслужив у Рівненській єпархії

04 вересня 2021 року, Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійський на запрошення архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона співсужив за Божественною літургією у Свято-Покровському храмі села Тайкури Рівненського благочиння з нагоди 290-річниці з часу побудови храму.
    Літургію очолив Високопреосвященний митрополит Іларіон у співсужінні: єпископа Володимир-Волинського і Турійського Матвея, єпископа Житомирського і Овруцького Паїсія, секретаря єпархії, благочинного Рівненського районного благочиння прот. Сергія Лучаніна, настоятеля храму прот. Андрія Станіславчука та запрошеного духовенства.
  Владика Матфей привітав настоятеля з величною пам‘ятною датою і побажав Божого Благословення громаді.
  По завершенні літургії відбувся хресний хід навколо храму. Завершилось богослужіння уставним многоліттям.

Архієрей

Рівненська єпархія