06 Чер
06 червня 2021

ЄПИСКОП МАТФЕЙ СПІВСЛУЖИВ ПРЕДСТОЯТЕЛЮ У ДЕНЬ ТЕЗОІМЕНИТСТВА.

25 травня 2021 року, у День пам’яті  святителя Епіфанія, єпископа Кіпрського-небесного покровителя Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, Преосвященний  Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійський співслужив з єпископатом Православної Церкви України Предстоятелю за Божественною літургією у кафедральному Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі Києва.

Після літургії та подячного молебня від імені Священного Синоду, архіпастирів, духовенства та мирян Предстоятеля з Днем тезоіменитства привітав секретар Священного Синоду митрополит Вінницький і Барський Симеон.

У відповідь Митрополит Епіфаній подякував за теплі слова привітань, розповів про подвижницький життєвий шлях святителя Епіфанія, єпископа Кіпрського й закликав слідувати прикладу його служіння та надалі самовіддано трудитися задля становлення єдиної помісної Української Православної Церкви.

Урочиста відправа завершилася багатоголосим многоліттям Блаженнійшому владиці.

День тезоімениства

Архієрей