24 Лис
24 листопада 2019

Єпископ Матфей співслужив Предстоятелю Православної Церкви України за святковим богослужіння у Дніпровській єпархії

Єпископ Матфей  співслужив Предстоятелю Православної Церкви України за святковим  богослужіння у  Дніпровській єпархії

24 листопада 2019 року, у неділю 23-тю після П’ятидесятниці, Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійський на запрошення єпископа Дніпровського і Криворізького Симеона відвідав м. Дніпро.
З нагоди ювілею-25 річниці Дніпровської єпархії та 10-річчя архієрейської хіротонії владики Симеона у єпархіальному храмі ікони Божої Матері «Несподівана Радість» м. Дніпра єпископ Матфей взяв участь у святковій Божественній літургії.
Очолив літургію Предстоятель Православної Церкви України Блаженнійший Митрополит Епіфаній.
Його Блаженству співслужили: митрополит Вінницький і Барський Симеон, митрополит Богородський Адріан, митрополит Луцький і Волинський Михаїл, митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан, архієпископ Донецький і Маріупольський Сергій, архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір, архієпископ Житомирський і Поліський Володимир, архієпископ Вишгородський Агапіт, єпископ Володимир-Волинський і Турійський Матфей, єпископ Кропивницький і Голованівський Марк, єпископ Дніпровський і Криворізький Симеон, єпископ Шепетівський Адріан, єпископ Луганський і Старобільський Афанасій, єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан, єпископ Запорізький і Мелітопольський Фотій, єпископ Херсонський і Таврійський Борис, єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій, місцеве та запрошене духовенство.
Після святкової служби Блаженнійший Митрополит Епіфаній оголосив Указ про возведення єпископа Дніпровського і Криворізького Симеона у сан архієпископа.

Архієрей

Дніпровська єпархія