13 Вер
13 вересня 2021

Єпископ Матфей співслужив Предстоятелю Православної Церкви України за святковим богослужіння на цілющому джерелі присілка Заглина

13 вересня 2021 року, в день свята Покладення чесного пояса Пресвятої Богородицi, Преосвященний єпископ Матфей, на запрошення очільника Львівсько-Сокальської єпархії Високопреосвященного митрополита Димитрія, взяв участь у Всеукраїнській прощі, в присілках Заглина, Жовківського р-ну, до Джерела - місця чудесного явлення Божої Матері.
У цей день, біля святого Джерела уже традиційно була звершенна Божественна літургія, яку очолив Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній.
    За Божественною літургією Його Блаженству співслужили митрополит Львівський Макарій, митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр, архієпископ Дрогобицький і Самбірський Яків, архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій, архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон, єпископ Володимир-Волинський і Турійський Матфей, єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло.
  За богослужінням також молилися священники Львівсько-Сокальської, Львівської та сусідніх єпархій, що прибули на святкування, звершуючи духовну опіку над своїми парафіянами.
  Після богослужіння відбулося закладення наріжного каменя під будівництво храму на честь Покладення чесного пояса Божої Матері.
Насамкінець, Його Блаженство з ієрархами та духовенством спустилися до цілющого джерела, проспівали молитву до Божої Матері «Царице моя, Преблагая…» та випили джерельної води.

Заглина

Архієрей