21 Чер
21 червня 2020

Єпископ Матфей співслужив Предстоятелю Православної Церкви України

21 червня 2020 року, у неділю 2-гу після П’ятидесятниці, всіх святих землі Української, Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійський, на запрошення архієпископа Рівненського й Острозького Іларіона прибув до Рівненської єпархії, де співслужив  за Божественною літургією Предстоятелю Блаженнійшому Митрополиту Київському і всієї України Епіфанію  у Свято-Георгіївському чоловічому монастирі на Козацьких могилах (с. Пляшева Радивилівського району).

Його Блаженству  співслужили митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, митрополит Луцький і Волинський Михаїл, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій, єпископ Володимир-Волинський і Турійський Матфей, єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій, єпископ Одеський і Балтський Павло, намісник обителі архімандрит Софроній (Бордюк) та запрошене духовенство.

Після літургії Його Блаженство звершив літію за спокій душ загиблих українських козаків та новітніх українських героїв, які полягли за незалежність України, а також взяв участь в урочистій ході та покладанні квітів до пам’ятника героям Берестецької битви.

На завершення вшанування пам‘яті українських козаків та новітніх героїв Предстоятель, архієреї, духовенство та віряни проспівали Гімн України.

ФОТО: pomisna.info

Архієрей