04 Лют
04 лютого 2020

Єпископ Матфей привітав Предстоятеля

Єпископ Матфей привітав Предстоятеля

3 лютого 2020 року, керуючий Володимир-Волинською єпархією Преосвященний єпископ Матфей привітав Предстоятеля та взяв участь в урочистому зібранні з нагоди річниці інтронізації Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія.
  Під час зустрічі виступила відома українська письменниця Оксана Забужко. Як голос мирян, які ідентифікують себе з київським православ’ям та для яких «церква — це спільнота, громада єдиних у духові, для яких без діла віра мертва», «тих, хто розуміє, що потрібне перетворення світу за Христовим зразком, перетворення світу на засадах любові й милосердя, на засадах бачення в ближньому своєму брата і сестри», пані Оксана поділилася власною історією про свою усвідомлену конфесійну ідентифікацію.
В рамках події було презентовано два фонди фонди — «Митрополичий Фонд Православної Церкви України» та «Фонд Мазепи». Обидва фонди є частиною однієї екосистеми та покликані стати ініціаторами масштабних трансформацій — «Митрополичий Фонд Православної Церкви України» всередині Церкви, щоб Церква мала необхідну підтримку для свого поступу та володіла сучасними управлінськими підходами; а «Фонд Мазепи» — в суспільстві, щоб різноголосся українського суспільства досягало Церкви і щоб голос Церкви був присутнім всередині суспільства.
Урочистий захід відбувся в Київському міжнародному конференц-центрі «Парковий», де привітати Предстоятеля ПЦУ Блаженнійшого Митрополита Епіфанія зібралося понад 600 високошановних гостей.
Серед них представники духовенства, українського політикуму, дипломатичного корпусу, мистецької еліти та бізнесу.

Урочиста зустріч

Урочиста зустріч

Київ

Переглянути