04 Лют
04 лютого 2020

Єпископ Матфей привітав Предстоятеля

3 лютого 2020 року, керуючий Володимир-Волинською єпархією Преосвященний єпископ Матфей привітав Предстоятеля та взяв участь в урочистому зібранні з нагоди річниці інтронізації Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія.
  Під час зустрічі виступила відома українська письменниця Оксана Забужко. Як голос мирян, які ідентифікують себе з київським православ’ям та для яких «церква — це спільнота, громада єдиних у духові, для яких без діла віра мертва», «тих, хто розуміє, що потрібне перетворення світу за Христовим зразком, перетворення світу на засадах любові й милосердя, на засадах бачення в ближньому своєму брата і сестри», пані Оксана поділилася власною історією про свою усвідомлену конфесійну ідентифікацію.
В рамках події було презентовано два фонди фонди — «Митрополичий Фонд Православної Церкви України» та «Фонд Мазепи». Обидва фонди є частиною однієї екосистеми та покликані стати ініціаторами масштабних трансформацій — «Митрополичий Фонд Православної Церкви України» всередині Церкви, щоб Церква мала необхідну підтримку для свого поступу та володіла сучасними управлінськими підходами; а «Фонд Мазепи» — в суспільстві, щоб різноголосся українського суспільства досягало Церкви і щоб голос Церкви був присутнім всередині суспільства.
Урочистий захід відбувся в Київському міжнародному конференц-центрі «Парковий», де привітати Предстоятеля ПЦУ Блаженнійшого Митрополита Епіфанія зібралося понад 600 високошановних гостей.
Серед них представники духовенства, українського політикуму, дипломатичного корпусу, мистецької еліти та бізнесу.

Урочиста зустріч

Київ