11 Кві
11 квітня 2019

Єпископ Матфей пребував У Львівській єпархії

11 квітня 2019 року, Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійський на запрошення митрополита Львівського і Сокальського Димитрія відвідав Львівську єпархію, де з Першосвятительським дводенним візитом перебував Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній.
У цей день владика Матфей разом з архієреями та духовенством Львівської єпархії взяв участь у конференції «Томос і Україна», яка відбулась у приміщенні навчального закладу ЛНАУ.
Під час конференції Блаженнійший Митрополит Епіфаній, Предстоятель Української Православної Церкви (Православної Церкви України) став почесним доктором наук Львівського національного аграрного університету.
Після вручення диплому Митрополит подякував за виказану честь і наголосив на тому, що 2019-й рік особливий для України і для Православної Церкви.
Також єпископ Матфей взяв участь у Богослужіннях та ряді інших зустрічей з вірними, представниками місцевої влади, журналістами, молоддю, що були заплановані під час візиту Блаженнійшого Митрополита Епіфанія.

Фото з офіційного сайту "Єдина помісна Українська Православна Церква"

Архієрей

Львівська єпархія 2-й день