15 Чер
15 червня 2020

Єпископ Матфей побажав вірним гідно пройти святий Петровий піст

Дорогі отці, брати і сестри. Всемилостивий Господь Бог благословив нас увійти у дні Петрового посту, який розпочинається після першої неділі Святої П‘ятидесятниці й закінчується святом первоверховних апостолів Петра і Павла.
  Кожен піст несе у собі призначення пробудити людину її душу й серце і приступити до покаяння навернутись з дороги гріха на дорогу правди.

Святий Іван Золотоустий свідчив, що “апостоли майже завжди постили”. Молитвою і постом вони готувалися до зішестя Святого Духа, до проповіді Євангелія. Тому і Церква закликає вірних молитвою і постом наслідувати апостолів і таким чином готуватися до їх свята.
  Кожен з нас котрий вважає себе християнином повинен відповідально ставитись до свого духовного життя і в цьому допомагають нам саме такі дні, які установленні Церквою для спасіння людини. Тому з великою відповідальністю самим перед собою гідно проведіть цей піст.

Я як архієрей древньої Володимир-Волинської кафедри вітаю усіх вас з настанням спасительних днів.
  Бажаю Вам усім пригадати істинний сенс свого і земного життя, відновити у собі подобу і образ Божий і з чистою душею зустріти свято святих первоверховних апостолів Петра та Павла, і в цьому нехай допоможе нам Бог.

+ Преосвященний МАТФЕЙ єпископ
Володимир-Волинський і Турійський