04 Тра
04 травня 2021

Єпископ Матфей перебував у Вінницькій єпархії

4 травня 2021 року, у Світлий Вівторок,

Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійськиий взяв  участь у Божественній літургії у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м.   Вінниця з нагоди 25-ї річниці архієрейської хіротонії митрополита Вінницького і Барського Симеона.

Літургію очолив Предстоятель Православної Церкви України Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній у співслужінні єпископату та духовенства.

По завершенні Богослужіння єпископ Матфей привітав митрополита Симеона з річницею єпископської хіротонії і подарував портрет роботи художника портретиста Орльонов Артур.

Предстоятель відзначив митрополита орденом святого великомученика Юрія Переможця і подарував на молитовну пам‘ять панагію.

Візит архієрея

Вінницька єпархія