05 Сер
05 серпня 2020

Єпископ Матфей перебував у Тернопільській єпархії

5 серпня 2020 року, у день вшанування Почаївської ікони Божої Матері, Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійський, на запрошення архиєпископа Тернопільського і Кременецького Нестора відвідав Тернопільську єпархію.
  У цей день у Вірлі - (місце замку шляхтички Анни Гойської куди саме привіз митрополит Неофіт ікону, яка пізніше стала відома світові як Почаївська) біля Свято- Юріївського храму, була звершенна літургія.
  Божественну літургію звершили: митрополит Переяславський і Вишневський Олександр, архиєпископ Тернопільський і Кременецький Нестор, єпископ Володимир-Волинський і Турійський Матфей, а також священнослужителі місцевої та інших єпархій.
  За Богослужінням владика Матфей виголосив проповідь.
  По завершенні літургії архєпископ Нестор провів екскурсію запрошенним архипастирям святими місцями.

Єпископ

Тернопільська єпархія