09 Вер
09 вересня 2019

Єпископ Матфей освятив пам’ятний хрест насильно виселеним українцям з території Польщі у 1944-1947 роках

8-го вересня 2019 року, керуючий Володимир-Волинською єпархією Преосвященний єпископ Матфей освятив ікону Божої Матері Холмської та пам’ятний хрест насильно виселеним українцям з території Польщі у 1944-1947 роках.
Пам'ятний Хрест був встановлений на території храму Віри, Надії, Любові та матері їх Софії у Володимирі-Волинському.
Ініціювало встановлення такого знаку Володимир-Волинське культурне товариство “Холмщина”. Дизайнер пам’ятника – Тарас Дукельський.
Під час богослужіння Його Преосвященству співслужив настоятель храму прот. Євген Рябець.
Після освячення владика Матфей виголосив проповідь.
На відкриття завітали міський голова Петро Саганюк, помічник народного депутата Андрій Бокоч, представники товариства “Холмщина”, серед яких Юрій Грицюк та інші.
Перед присутніми також виступили історики, які розповіли про події 75-річної давнини. Як зазначили, встановлення пам’ятника – це знакова подія, щоб не переривався зв’язок поколінь.

Освячення Пам'ятного Хреста

Володимир-Волинське міске благочиння