18 Лип
18 липня 2020

Єпископ Матфей освтив новий Престол у Свято-Покровському храмі с. П‘ятидні

18 липня 2020 року, Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійський з архіпастирським візитом відвідав парафію села П’ятидні Оваднівського благочиння.
  Метою візиту стало освячення нового престолу у місцевому Свято-Покровському храмі й звершення архієрейської Божественної літургії.
  На церковному подвір’ї архієрея зустріли парафіяни й діти недільної школи,які привітали владику і піднесли хліб-сіль та квіти.
  Освячення Престолу та хресний хід навколо храму здійснили перед початком літургії.
  Його Преосвященству співслужили:
благочинний прот. Сергій Місан, настоятель прот. Василь Максимович та запрошене духовенство.
Після Богослужіння архієрей звернувся до вірян з проповіддю та привітав настоятеля храму й усіх жителів села з історичною подією,а також висловив подяку за труди на славу святої Православної Церкви.
В свою чергу от. Василь подякував архіпастирю та духовенству за спільну молитву.
Богослужіння завершилось уставним многоліттям.

С. П‘ятидні

Оваднівське благочиння