01 Бер
01 березня 2020

Єпископ Матфей очолив літургію у селі Мишів

1 березня 2020 року, у Неділю сиропусну, Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійський, з архіпастирським візитом відвідав парафію с. Мишів Володимир-Волинського благочиння де у місцевому Свято-Миколаївському храмі звершив Божественну літургію.
  Це перше архієрейське Богослужіння громади у юрисдикції Православної Церкви України.
  На території храму владику Матфея зустріли парафіяни та діти, які привітали архіпастиря віршованими словами й піднесли хліб-сіль.
  За літургією Його Преосвященству співслужили: секретар єпархії прот. Юрій Зінчук, благочинний, настоятель храму прот. Василь Мавдрик та духовенство Володимир-Волинського, Оваднівського і Ковельського благочиннь.
  Під час богослужіння владика звершив дияконську хіротонію над ставлеником Олегом Лонюком.
  Після літургії архієрей звернувся до присутніх з проповіддю, у якій подякував парафіянам за стійкість у відстоюванні єдиної помісної Православної Церкви України, а також наголосив,що стаючи на дорогу святого Великого посту, потрібно дбати про чистоту своєї душі. Також владика Матфей привітав настоятеля от. Василя з 51-м Днем народження й побажав невтомної праці на ниві Христовій.
  Далі відбувся подячний молебень та хресний хід навколо храму.
  Богослужіння завершилось уставним многоліттям.

с. Мишів

Володимир-Волинське благочиння