14 Січ
14 січня 2021

Єпископ Матфей очолив літургію у селі Мишів

14 січня 2021 року, у свято Обрізання Господнього та день пам’яті святителя Василія Великого, архієпископа Кесарії Кападокійської, Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійський, з архіпастирським візитом відвідав парафію с. Мишів Володимир-Волинського районного благочиння де у місцевому Свято-Миколаївському храмі звершив Божественну літургію.
  На території храму владику Матфея зустріли парафіяни та діти, які привітали архіпастиря віршованими словами й піднесли хліб-сіль.
  За літургією Його Преосвященству співслужили: районний благочинний, настоятель храму прот. Василь Мавдрик, ігумен Єремія, ієрей Олег Лонюк.
  За богослужінням Єпископ Матфей нагородив ієрея Олега Лонюка правом носіння камилавки.
    Після літургії архієрей звернувся до присутніх з проповіддю. Також владика привітав настоятеля от. Василя з Днем пам‘яті небесного покровителя і побажав невтомної праці на ниві Христовій й многих і благих літ.
  Далі відбувся подячний молебень.
  Богослужіння завершилось уставним многоліттям.

С. Мишів

Володимир-Волинське благочиння