13 Тра
13 травня 2018

Єпископ Матфей очолив Чин похорону загиблого у воєнних діях Олега Пушкарука

Єпископ Матфей очолив Чин похорону  загиблого у воєнних діях Олега Пушкарука

13-го травня 2018 року, у Свято-Духівському храмі м. Нововолинська відспівали загиблого у воєнних діях поблизу Золотого Луганської області Олега Пушкарука.
Чин похорону очолив Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійський.

Його Преосвященству  співслужили: благочинний,настоятель храму прот. Стефан Фульмес, голова єпархіального відділу капеланського служіння прот. Юрій Здебський, замісник секретаря єпархії прот. Ігор Бігун та духовенство Нововолинського благочиння.
У проповіді архієрей закликав завжди пам‘ятати і молитись за впокоєння убієнного воїна Олега.
Поховали бійця на старому кладовищі з усіма військовими почестями.
49-річний Олег Пушкарук був головним сержантом 9-ї роти 3-ї батальйонно-тактичної групи 14-ї окремої механізованої бригади. Службу проходив за контрактом. Загинув 9-го травня під обстрілами в районі Золотого Луганської області.

Фото- Інтернет-видання "БУГ"

Чин похорону загиблого у воєнних діях Олега Пушкарука.

Нововолинське благочиння