12 Вер
12 вересня 2021

Єпископ Матфей молився під час чину освячення хреста й місця під будівництво нового кафедрального собору Львівсько-Сокальської єпархії

Єпископ Матфей молився під час  чину освячення хреста й місця під будівництво нового кафедрального собору Львівсько-Сокальської єпархії

12 вересня 2021 року, керуючий Володимир-Волинською єпархією Преосвященний єпископ Матфей, на запрошення Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія завітав до Львівської єпархії.
  У цей день владика Матфей молився під час чину освячення хреста й місця під будівництво нового кафедрального собору Львівсько-Сокальської єпархії, який очолив Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній у м. Львові на Сихові.
  Разом із Предстоятелем Православної Церкви України за богослужінням молилися митрополит Львівський Макарій, митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій, архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон, єпископ Володимир-Волинський і Турійський Матфей, єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло та численне місцеве духовенство й вірні.
Після звершення чину освячення Блаженнійший владика привітав вірян зі знаменною подією та побажав благословенних успіхів у будівництві кафедрального собору.
  Завершилося богослужіння уставним многоліттям. Після цього Предстоятель і гості свята відвідали Свято-Володимирський тимчасовий храм, в якому зараз молиться громада.

Львівсько-Сокальська єпархія

Архієрей